HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
Osób online: 1; wtorek, 25 luty 2020 Imieniny Almy, Cezarego, Jarosława
Ostrów Wlkp. • kultura • 2015-11-18
Na wystawę do MDK
Źródło: www.powiat-ostrowski.pl 

Tylko do końca listopada w Młodzieżowy Domu Kultury można oglądać wystawę „W tej samej przestrzeni”. Zobaczymy na niej ciekawe prace uczniów Zespołu Szkół Specjalnych.
Wystawa została przygotowana przez Młodzieżowy Dom Kultury we współpracy z Zespołem Szkół Specjalnych. Zobaczymy na niej prace uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum,które powstały pod opieką Karoliny Czaji podczas zajęć plastycznych oraz w czasie zajęć z arteterapii z małymi dziećmi objętymi wczesnym wspomaganiem rozwoju.

Prezentowane prace pokazują ulice Ostrowa oraz obrazy najsłynniejszych światowych malarzy w interpretacji uczniów ZSS.

Organizatorzy zachęcają do odwiedzania MDK – zarówno indywidualnie po południu oraz wycieczki szkolne i przedszkolne przed południem, po wcześniejszym umówieniu terminu zwiedzania.

Warto wejść do MDK, tym bardziej że ekspozycja została ciekawie zaaranżowana.  Zobaczymy na niej, jak nieskrępowana jest twórczość dziecka. Ekspozycję tworzą jednak nie tylko prace młodych, ale też teksty Romana Wojtyczki. Wstęp na wystawę jest bezpłatny, a w MDK przyjmowane są zgłoszenia telefoniczne od wycieczek min. dzień wcześniej.


Na wystawę do MDK Na wystawę do MDK Na wystawę do MDK Na wystawę do MDK

„Srebro” na festiwalu piosenki 2015-11-18

Adam Wasiela z Ostrowskiego Teatru Piosenki zajął drugie miejsce na prestiżowym „III Fetting Festiwal Baranów Poezja ks. Jana Twardowskiego''.
Ceny za ciepło zostaną na tym samym poziomie2015-11-18

Władze miasta oraz zarząd spółki Ostrowski Zakład Ciepłowniczy potwierdzają – po obniżkach cen za ciepło, które weszły w życie 1 lutego 2015 roku OZC wystąpi do Urzędu Regulacji Energetyki z wnioskiem o utrzymanie cen na dotychczasowym poziomie.
Boisko trawiaste na ukończeniu2015-11-18

Kończą się prace przy budowie trawiastego boiska do piłki nożnej na ulicy Długosza.
Ostrowskie ulice po remoncie, MZD ogłasza kolejne przetargi2015-11-18

Korzystna aura pozwoliła na kontynuowanie robót budowlanych związanych z inwestycjami w miejską infrastrukturę drogową.
Choinka rozbłyśnie na ostrowskim Rynku2015-11-18

Święta za pasem, a bożonarodzeniowe święta nieodłącznie kojarzą się z choinką.  
Przedstawiciele władz miasta na spotkaniach w Radach Osiedli2015-11-18

Przedstawiciele władz miasta, spółek komunalnych, policji, straży miejskiej, a także miejscy radni, na zaproszenie Rad Osiedli, uczestniczyli w spotkaniach z mieszkańcami.
Ostrzeżenie o silnym wietrze2015-11-18

Na podstawie ostrzeżenia meteorologicznego wydanego przez IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Poznaniu – Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Ostrowie Wielkopolskim ostrzega przed możliwością wystąpienia, na obszarze województwa wielkopolskiego, silnego wiatru o średniej prędkości 25-40 km/h, w porywach do 90 km/h.
Komunikat Policji - znaleziono projektor filmowy 2015-11-17

W dniu 2 listopada, na ul. Śmigielskiego w Ostrowie Wielkopolskim znaleziono projektor filmowy.
Pijani nadal na drogach 2015-11-17

Nietrzeźwi kierowcy to nadal problem na drogach. Sprawczyni kolizji z ponad 2,5 promilami alkoholu, obywatelskie ujęcie kierującej z 2 promilami, kierujący osobowym autem z blisko 3 promilami czy kierujący rowerem z blisko 4 promilami.
II Rajd Motorowy Resortu Spraw Wewnętrznych 2015-11-17

W dniu 7 listopada, w Ostrowie Wielkopolskim, odbył się II Rajd Motorowy Resortu Spraw Wewnętrznych „Szlakami Powstania Wielkopolskiego", w którym udział wzięło 15 drużyn z całego kraju.
Jechali za szybko... 2015-11-17

Trzymiesięczną przerwę z prawem jazdy zafundowali sobie na własne życzenie 18 i 26-letni kierowcy osobowych aut.
Studium w przygotowaniu2015-11-17

Gotowy jest już projekt Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Ostrów Wielkopolski.
Wielkie serca dzieci2015-11-17

Akcja charytatywna na rzecz Międzygminnego Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim zakończona sukcesem!
Warsztaty kosmetyczne...czyli jak być piękną?2015-11-17

Codzienność życia powoduje, że zabiegane kobiety mają coraz mniej czasu na pielęgnację cery, dobór odpowiednich kosmetyków, a zrobienie odpowiedniego makijażu nie zawsze idzie w parze z trendami.
Sokół ma swój sztandar2015-11-17

Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" w Wysocku Wielkim ma swój sztandar ufundowany przez społeczeństwo Gminy Ostrów Wielkopolski.
Modnie, szykownie i z wdziękiem2015-11-17

Propozycje firm odzieżowych z regionu, wymyślne fryzury na głowach modeli, bogata oferta kosmetyków i po raz pierwszy przedszkolaki prezentujący modę dziecięca na wybiegu.
Komandosi z powstania styczniowego…2015-11-17

W konwencji popularnego teleturnieju „1 z 10’’ przeprowadzono w I Liceum Ogólnokształcącym konkurs wiedzy pt. „Polskie drogi do niepodległości 1795-1918’’. Konkurs zorganizowany został w ramach obchodów Święta Niepodległości.
Monografia Chóru Nauczycielskiego2015-11-17

W czwartek 29 października w n klubie - sztuka i edukacja zaprezentowano monografię ostrowskiego Chóru Nauczycielskiego im. St. Wiechowicza.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia Drobne:

^

Napisz do nas - Copyright 2001-2015 ostrow.pl Google+