| Źródło: PKW
Są wyniki wyborów do Rady Powiatu Ostrowskiego. Znamy wszystkich radnych
Na kolejnych miejscach uplasował się KWW Beaty Klimek Z Sercem do Mieszkańców – 14,5%, dalej KWW PSL Trzecia Droga – 9,58% i KWW Wielkopolska 2050 – 6,00%.
Zdecydowanie najwięcej głosów w wyborach do Rady Powiatu Ostrowskiego uzyskał urzędujący starosta, Paweł Rajski, na którego głosowało 3791 osób. Drugi wynik uzyskał były prezydent miasta, Radosław Torzyński, na którego zagłosowało 2440 osób.
Mandaty radnych uzyskali:
Okręg 1 Ostrów Wielkopolski Śródmieście, Wenecja, Krępa, Pruślin
Paweł Rajski – KKW Koalicja Obywatelska 3791 głosów
Dorota Hurna – KW Prawo i Sprawiedliwość 926 głosów
Kasper Smektała – KKW Koalicja Obywatelska 495 głosów
Marek Ewiak – KKW Koalicja Obywatelska 338 głosów
Okręg 2 Ostrów Wielkopolski Kamienic Stare, Odolanowskie, Parcele Zacharzewskie
Radosław Torzyński – KKW Koalicja Obywatelska 2440 głosów
Mateusz Marciniak – KW Prawo i Sprawiedliwość – 1331 głosów
Małgorzata Urbaniak – KKW Koalicja Obywatelska 601 głosów
Andrzej Knopiński - KKW Koalicja Obywatelska 490 głosów
Okręg 3 Ostrów Wielkopolski Osiedle Jana Pawła II, Powstańców Wielkopolskich
Łukasz Mikołajczyk – KW Prawo i Sprawiedliwość 1664 głosy
Tomasz Gostomczyk – KKW Koalicja Obywatelska 939 głosów
Janusz Tarchalski – KKW Koalicja Obywatelska 888 głosów
Leszek Michalak – KKW Koalicja Obywatelska 869 głosów
Okręg nr 4 Gmina i Miasto Nowe Skalmierzyce
Daniel Mituła - KKW Koalicja Obywatelska 1026 głosów
Michał Ciupka - KKW Koalicja Obywatelska 923 głosy
Mirosław Nowacki – KW Prawo i Sprawiedliwość 814 głosów
Okręg nr 5 Gmina i Miasto Raszków, Gmina Ostrów Wielkopolski
Katarzyna Spiżak – KW Prawo i Sprawiedliwość 1802 głosy
Maria Tomaszewska – KKW Koalicja Obywatelska 1601 głosów
Roman Pacholczyk – KW Prawo i Sprawiedliwość 1403 głosy
Mateusz Kołeczko – KKW Koalicja Obywatelska 936 głosów
Piotr Kuroszczyk – KWW Porozumienie Służy Ludziom Trzecia Droga 735 głosów
Okręg 6 Gmina i Miasto Odolanów, Gmina Przygodzice, Gmina Sośnie, Gmina Sieroszewice
Danuta Szwedziak – KW Prawo i Sprawiedliwość 2113 głosy
Tomasz Ziąbka - KKW Koalicja Obywatelska 1547 głosów
Łukasz Marciniak – KW Prawo i Sprawiedliwość 1154 głosy
Rafał Walkow - KKW Koalicja Obywatelska 1145 głosów
Marian Janicki – KWW Beaty Klimek Z Sercem Do Mieszkańców 1138 głosów
Piotr Kryszczak - KKW Koalicja Obywatelska 1099 głosów
Arkadiusz Wojtczak - KWW Porozumienie Służy Ludziom Trzecia Droga 780 głosów
Napisz komentarz
Komentujesz jako: Gość Facebook Zaloguj